Tisztelt Szülők, Iskolabarátok!

A Gútai Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola mellett működő Schola Privata Gutaiensis – polgári társaság azzal a céllal jött létre, hogy az iskolai oktatás színvonalának emelését anyagilag támogassa.

Legfontosabb feladatai közé tartozik a szociálisan hátrányos helyzetben elő tanulók támogatása, akiket az utazáshoz és lakhatáshoz nyújtott pénzbeli juttatással segít, valamint a jó eredményeket elérő diákok jutalmazása, akik minden évben tanulmányi ösztöndíjban részesülnek. A polgári társaság ezenkívül tanulmányi kirándulások, iskolai rendezvények (előadások, kiállítások) szervezéséhez és lebonyolításához nyújt anyagi segítséget.

Köszönjük, hogy adója 2%-val Ön is hozzájárul az oktatás színvonalának

emeléséhez és a hátrányos helyzetű tanulók megsegítéséhez.

A polgári társaság kuratóriuma

Dokumentumok letöltése: Vyhla__senie_2022_-2_.pdf