Húsvétra hangolódva

Húsvétra hangolódva. Mindenkinek Áldott húsvéti ünnepeket kíván a gútai Közös Igazgatású Magániskola!
    A képeket Halák Kinga készítette.

Iskolánk diákjai megmérettették magukat a floorball verseny járási fordulóján.

XXXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny

Iskolánk diákjai sikeresen szerepeltek a XXXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny körzeti fordulóján. Szarka Emma (2.C), Deák Jázmin (1.D), Ibolya Zsóka (1.D) ezüst sávos besorolást, Keszi Kíra (3.C), Svarba Lara (2.D), Burianaek Lukáš (2.E) arany sávos minősítést értek el. Diákjainknak gratulálunk az elért eredményhez, a továbbjutóknak a járási fordulón sikeres versenyzést kívánunk!

Megjelent a BAKANCS legújabb száma!

Húsvéti hangolódás A fényképeket készítette: Halák Kinga

„Március 22-én van a víz világnapja, melynek alkalmából a diákok plakátokat készítettek. Az esemény arra hívja fel a figyelmünket, hogy a víz életünk egyik legértékesebb kincse. Tegyünk ma (is) azért, hogy megőrizzük ezt az értékes erőforrást! Használjunk kevesebb vizet otthon és az iskolában, óvjuk a környezetünket, és tanuljunk meg többet a víz jelentőségéről a mindennapjainkban. Minden csepp számít!”

Cserépkályha szak - diákunk munka közben

Iskolánk diáklányai is megmérettették magukat a kosárlabda verseny járási fordulóján, ahol a 4. helyet szerezték meg. Szép volt lányok! 👏🏀

Iskolánkon Tóth Zsanett tett látogatást, aki a franciaországi Bar-le Duc-ben található CFA européen Louis Prioux intézmény Erasmus+ program koordinátora.

Személy-és vagyonvédelem szakos diákjaink gyakorlat közben

„Tiszteld a múltat, hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn.“

Tiszteld a múltat, hogy érthesd a jelent, és munkálkodhass a jövőn.

A Közös Igazgatású Magániskola megemlékezése az 1848/49-es forradalom és szabadságharc  emlékének tiszteletére.

Látogatás a pozsonyi rendőrmúzeumban

Iskolánk diákjai tanulmányi kiránduláson vettek részt Komáromban.

Dr. Molnár Imre történész előadása Esterházy János, Csehszlovákiai magyar politikus életéről és mártír haláláról.

Mert nem maradhat el a nőnapi virág a kolléganőknek💐Köszönjük szépen.

Új kozmetikai termékek alkalmazása

Ezzel a kis videóval búcsúzunk Čertovicától. Köszönjük mindenkinek, aki lehetővé tette az idei sítúrát! Jövőre folytatjuk. ⛷💙❄

Szép magyar beszéd

Február 28-án került megrendezésre a Szép magyar beszéd verseny kerületi fordulója a komáromi Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskolában. Az iskolánkat Varga Victoria II.C osztályos tanuló képviselte a versenyen, amelyen nagyon sikeresen helytállt. Szívből gratulálunk az elért eredményhez.

Szakmai gyakorlat a Magyar Nagykövetségen

3. nap Čertovicán! 🤩