Vizsgamunka követelmény

Prezentáció letöltése: POWERPOINT_PREZENTACIA_-_ZAKLAD.pptx

A prezentáció tartalma:

A féléves vizsgamunkának szerves része a Power Point prezentáció, amely tartalmazza a munkafolyamat képi dokumentációját valamint annak rövid szóbeli leírását - úgy mint, az inspiráció forrásait, gondolatiságát, a készülő munka foto dokumentációit, tervezői és megvalósítási folyamatának rövid leírását. A szaktanárok a formai követelményeket megváltoztathatják.

Technikai előfeltételek:

Minimális oldalszám (Power Point) az 1. és 2. osztályosok esetében 10, a 3. a 4. osztályosok esetében 13 oldal (max. 15) javaslott, amelybe a címoldal is beleszámítandó.

Eszerint:

Címoldal (Az iskola teljes neve - szlovákul, ill. magyarul, a diák neve, iskolaév – osztály, szak, a féléves vizsgamunka témájának címe: (pl.: Linómetszet - EX LIBRIS)

• Bevezetés (inspiráció, kép és szöveg)
  • Tárgy (a féléves vizsgamunka gondolati leírása, a munkafolyamat leírása és képi dokumentációja)
  • Befejezés (az alkotások végső formájának képi dokumentációja, adott esetben a források feltűntetése - mint web, ill. művészeti tárgyú irodalom).